Follow Us On

BRENDAN ROACH

PurpleSpace Strateji ve Ağ Bilimi Direktörü, Birleşik Krallık (İngiltere)
Brendan Roach

Biography

Brendan Roach, geniş ölçekli etki yaratabilme misyonuna sahiptir. PurpleSpace’in engelli Çalışan Kaynak Grupları/Ağları’nı (ERG) geliştiren “Networkology Yaşam Döngüsü” yaklaşımını geliştirmekte ve bu bilgi birikimini dünyanın her köşesine yönlendirmek sureti ile kültürel değişimi sağlamaktadır. Kendisi; yüksek kalitede Öğrenme ve Gelişim yaklaşımı sunarak, PurpleSpace Stratejisi’ ne de öncülük etmektedir.

Engelli bireyler için güvenilir bir ortam yaratmak üzere kuruluşları ve hükümeti destekleyen Brendan Roach, 15 yıllık deneyime sahip olup, engellilerin iş dünyasına dahil edilmesi konusunda çalışmaktadır.  PurpleSpace’e katılmadan önce Brendan, engelli bireyler için daha iyi bir çalışma dünyası oluşturmak için dünya çapında hükümetleri, küresel işletmeleri ve ulusal iş & engelli ağlarını destekleyen “İş Dünyası Engellilik Forumu” nun küresel stratejisini de geliştirmiş ve yönetmiştir.

İnsanları ve fikirleri birbirine bağlama konusunda oldukça yetenekli olan Brendan Roach, disleksik bir düşünürdür. Kendisi aynı zamanda başkalarıyla da çalışmayı seven doğuştan bir işbirlikçi olarak tanınmaktadır.